Portret

Wykonuję portrety pastelowe lub ołówkowe ze zdjęć na papierze, na zamówienie (również za granicę). Szczegóły co do wielkości, terminu oraz innych istotnych wymagań omówimy indywidualnie.

Portretów nie zabezpieczam ani nie zalecam później zabezpieczać żadną fiksatywą, lakierem, werniksem, by nie straciły na wyrazie i kolorze przy używaniu mediów malarskich.

Pastele suche mażą się, więc nie należy dotykać powierzchni rysowanej.  Zalecam włożyć taki portret do antyramy lub ramki, która zawiera szkło lub pleksę (dodatkowo można dodać passpartou w wybranym kolorze).

Przy rozpoczęciu pracy nad portretem pobieram zaliczkę w wysokości 50 % wartości zamówienia. Po skończeniu rysowania portretu wysyłam zdjęcie do akceptacji. Jeśli praca się nie spodoba, mogą Państwo zrezygnować ( bez możliwości zwrotu zaliczki).

Obraz

Podejmę się namalowania obrazów olejnych lub akrylowych na płótnie, a także pastelom na papierze o każdej tematyce na specjalne zlecenie. Czas malowania obrazu olejnego jest dłuższy ze względu na okres schnięcia farb olejnych. Nie zajmuję się ramowaniem płócien ani odrestaurowywaniem obrazów. Przy rozpoczęciu pracy pobieram zaliczkę  w wysokości 50 % wartości zamówienia.

Mural

Maluję także murale wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, wzorując się na wcześniej zaplanowanym pomyśle. Posługuję  się wysokiej jakości farbami akrylowymi dostosowanymi do środowiska.

Maluję typowo malarsko, bo posługuję się jedynie pędzlem. Do malowania ścian pokoi czy lokali  używam farb akrylowych dla artystów. Do murali na zewnątrz używam farb akrylowych z dużą ilością żywicy tzw. fasadowych i pigmentów.

Cennik

OBRAZ

Cena ustalana jest indywidualnie i waha się od 150 do 500 zł w zależności od techniki, formatu i czasu mojej pracy. Do podanej ceny należy doliczyć koszty wysyłki, jeśli obraz nie będzie odebrany osobiście.

PORTRET

Dostępne formaty:

A4 – 90 zł

A3 – 120 zł

A2 – 150 zł

Możliwy inny, niestandardowy format portretu. Cena podana to kwota za jedną osobę portretowaną, dla każdej dodatkowej osoby należy doliczyć 20 zł.Do podanej ceny należy doliczyć koszty wysyłki, jeśli portret nie odbieramy osobiście.

MURAL

Na cenę muralu składa się wiele czynników takich jak : ilość metrów kwadratowych, temat i stopień skomplikowania motywu oraz czas mojej pracy jak i koszty transportu do danego miejsca.